English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

📖📚9️⃣ ZÁŘÍ V KNIHOVNĚ 9️⃣📚📖


🔵 Černobyl – spící peklo - přednáška fotografa, novináře a cestovatele Tomáše Kubeše o tom, jak vypadá okolí po havárii jaderné elektrárny v Černobylu.

🔵 UČYTELSKEJ – autorské čtení a křest knihy Jaroslava Konvičky - Jaroslav Konvička - knihy vydává svou další knihu, satirický román UČYTELSKEJ o neduzích českého školství a společnosti. Povídání, křest a autorské čtení.

🔵 NOC LITERATURY 2021 v Krnově - literární procházka centrem města, kde na vás bude čekat šest ukázek současné evropské literatury, šest osobností města a tři netradiční místa, která byste si s literaturou spojili jen těžko.

🔵 POČTENÍČKO PRO NEJMENŠÍ - O ježkovi, který se ztratil - další setkání pro rodiče na rodičovské dovolené a jejich dětí, které připravujeme v rámci projektu S knížkou do života / Bookstart.

🔵 ČÍNA?! – cestopisná přednáška Jakuba Vengláře - cestopisná přednáška o Číně očima cestovatele, který vyhledává turisticky málo navštěvovaná místa.

‼️ DŮLEŽITÉ INFORMACE K ÚČASTI NA AKCÍCH KNIHOVNY ‼️

S ohledem na platná pravidla k pořádaná hromadných akcí žádame účastníky o prokázání bezinfekčnosti splněním jedné z podmínek:

🟢 negativní PCR test starý nejvýše 7 dní

🟢 negativní AG test starý nejvýše 72 hodin

🟢 laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19 v době ne delší než 180 dní

🟢 potvrzení o provedeném očkování, kdy od aplikace druhé dávky vakcíny uplynulo 14 dní.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na viděnou na nějaké akci knihovny 🙂

 

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist