English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

ČTI JESENÍKY - beseda s autory unikátní knihy


🏔📖 ČTI JESENÍKY - beseda s autory unikátní knihy 📖🏔

Jeseníky máme z Krnova na dohled a pro mnohé z nás jsou cílem pravidelných cest ve volném čase. Tyto hory nám rozhodně nejsou cizí a tak nám ani neunikla nová a unikátní obrazová publikace Čti Jeseníky, která pojednává o Jeseníkách a jejich severním podhůřím v netradiční obrazové podobě. Do celého projektu vzniku knihy byla zapojena celá řada sběratelů historických pohlednic a fotografií, historiků, autorů knih o Jeseníkách nebo třeba geologové, etnografové, geografové a biologové Muzea v Bruntále, Vlastivědného muzea Jesenicka či CHKO Jeseníky. Vznikla tak kniha unikátní ve svém obrazovém materiálu a čtivostí doprovodného textu. Při četbě se tak můžete těšit nejen na komplexní vhled do krajiny Jeseníků, ale také autentický obrazový vjem.

Přijměte tedy pozvání na besedu s autory této unikátní publikace a nakoukněte prostřednictvím jejich vyprávění do procesu tvorby této knihy. Knihy budou k zakoupení také na místě a těšit se můžete i na autogramiádu autorů. Nutno ještě podotknout, že třetina výtěžku knihy bude věnována na drobné opravy a úpravy v rámci hor.

Na setkání s autory knihy Čti Jeseníky se můžete těšit ve čtvrtek 19. května 2022 od 18.00 hod. ve studovně Městské knihovny Krnov.


 

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist