English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

LISTOPAD V KNIHOVNĚ


🍂📚📖 LISTOPAD V KNIHOVNĚ 📖📚🍂

Listopad je tady a v knihovně se máter rozhodně na co těšit 😊 Kromě hromady knih, časopisů, audioknih nebo třeba deskových her se u nás můžete v tomto měsíci těšit na mnoho zajímavých setkání. A jaká to vlastně jsou?

➡️ Spisovatelé do knihoven - Stanislav Biler /// Autorské čtení spisovatele, sociologa a novináře Stanislava Bilera v rámci cyklu Spisovatelé do knihoven

➡️ TALK SHOW Jan Pirkl uvádí /// První krnovská talk show, ve které moderátor Jan Pirkl zpovídá zajímavé osobnosti našeho města nebo širšího regionu. Listopadovými hosty budou městská architektka Zuzana Stanjurová Mateiciucová a zakladatel iniciativy positivJE Kamil Kavka.

➡️ Literární kavárna 11/2023 /// Setkání aktivních čtenářů nad šálkem dobré kávy a kvalitní literaturou. Listopadové setkání bude ve znamení trénování paměti a představíme si tvorbu autorky Veroniky Kyčery Kučerové.

➡️ Počteníčko 0-3 - Krtek a zajíček /// Program na rozvoj čtenářské gramotnosti dětí předškolního věku v rámci projektu S knížkou do života / Bookstart, na kterém nechybí hraná pohádka, říkadla básničky, hry s pohybem a další tematické aktivity pro všestranný rozvoj dětí.

➡️ Počteníčko 3-6 /// Novinka v programu knihovny! Všechny děti, které s námi prošly Počteníčkem pro nejmenší (a nejen ony) se mohou těšit na návazný program v rámci projektu S knížkou do života / Bookstart, při němž budeme rozvíjet vlastní čtenářství.

➡️ Balkán - ráj svobodného cestování /// Cestovatelská projekce a přednáška speleologa a světoznámého fotografa jeskyní Marka Audyho o jeho cestě po balkánských zemích.

➡️ Na kole a s padákem přes Střední Ameriku /// Cestovatelská přednáška cestovatele a dobrodruha Tadeáše Šímy o jeho cyklovýpravě skrz Střední Ameriku, navíc s padákem, na kterém si poletoval na Kostarice, Guatemale a v Měxiku.

➡️ Den válečných veteránů - veřejná sbírka v knihovně /// Po celý listopad si můžete v knihovně zakoupit kvítek vlčího máku a podpořit projekt Paměť národa, který pomáhá uchovat vzpomínky hrdinů pro další generace.

➡️ Krnovská panoramata /// Výstava panoramatických pohledů na Krnov, jak je zachytil fotograf Richard Hrček.

‼️ ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY /// V den státního svátku (pá) 17. 11. a následně (so) 18. 11. 2023 má knihovna ZAVŘENO.


 

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist