English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

Noc deskových her


♟🎲 Noc deskových her 🎲♟

Je tradicí, že Týden knihoven u nás uzavírá NOC DESKOVÝCH HER a jinak tomu nebude ani letos. Pokud holdujete deskovkám, poznačte si v kalendářích datum 7. 10. 2022, kdy se všichni malí i velcí milovníci deskovek opět setkáme v knihovně, abychom si užili trochu zábavy a společného času nad herními plány. Dveře knihovny se otevřou v 19.00 hod. a budeme hrát, ostatně jako vždy, od soumraku až do svítání. Přijďte si tak v přátelském prostředí zahrát a užít hromadu moderních deskových a společenských her. Připraveny pro vás budeme mít hry jak pro děti, tak i pro dospělé všech možných žánrů a obtížností. Některé jsou dobrodružné, jiné zase dramatické, další jsou kreativní a rozhodně se najde i nějaká, u které se budete smát od začátku až do konce. Ať tak, či onak, zábavné jsou všechny.

Součástí říjnové Noci deskových her bude také turnaj ve velmi jednoduché, ale za to svižné hře Splendor. Všichni účastníci se tak budou moci utkat o zajímavé ceny.

Pokud byste měli doma hru, kterou si chcete zahrát, vůbec se nemusíte bát vzít ji mezi nás. Rádi se seznámíme se něčím novým.

Konec akce je naplánován na sobotu 8. 10. 2022 nejpozději v 8.30 hod.

Rádi bychom připomněli, že děti mladší 15 let musejí mít písemný souhlas rodiče (k vyzvednutí bude v odd. pro děti a mládež).

Zároveň prosíme rodiče, aby si děti mladší 15 let vyzvedli nejpozději do půlnoci 8. 10. 2022. Po půlnoci mohou děti zůstat pouze v doprovodu dospělé osoby.

Děkujeme za pochopení.

Více informací o Noci deskových her získáte osobně v odd. pro děti a mládež, telefonicky na čísle 554 610 905 nebo na e-mailové adrese indruchova@knihkrnov.cz; tezka@knihkrnov.cz

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist