English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

Noc deskových her


🌕🎲♟NOC DESKOVÝCH HER ♟🎲🌕

Věříme, že touto zprávou potěšíme všechny, kteří trpělivě čekali déle než dva roky – NOC DESKOVÝCH HER je zpátky! Takže ještě než se vydáte vstříc letním dobrodružstvím, zastavte se za námi do knihovny a pojďte s námi otevřít bezstarostnou dobu letních prázdnin.

Ve svých kalendářích si poznačte datum 1. 7. 2022 kdy se všichni malí i velcí milovníci deskovek opět v knihovně sejdeme nad herními plány. Brány knihovny otevřeme v 19.00 hod. a budeme hrát, ostatně jako vždy před nucenou přestávkou, od soumraku až do svítání. Přijďte si tak v přátelském prostředí zahrát a užít hromadu moderních deskovek. Připraveny pro vás budeme mít hry jak pro děti, tak i pro dospělé všech možných žánrů a obtížností. Některé jsou dobrodružné, jiné zase dramatické, další jsou kreativní a rozhodně se najde i nějaká, u které se budete smát od začátku až do konce. Ať tak, či onak, zábavné jsou všechny.

Pokud byste měli doma hru, kterou si chcete zahrát, vůbec se nemusíte bát vzít ji mezi nás. Rádi se seznámíme se něčím novým.

Konec akce je naplánován na sobotu 2. 7. 2022 nejpozději v 8.30 hod.

Rádi bychom připomněli, že všichni mladší 15 let musejí mít písemný souhlas rodiče (k vyzvednutí bude v odd. pro děti a mládež).

Zároveň prosíme rodiče, aby si děti mladší 15 let vyzvedli nejpozději do půlnoci 1. 7. 2022. Po půlnoci mohou děti zůstat pouze v doprovodu dospělé osoby.

Děkujeme za pochopení.

Více informací o Noci deskových her získáte osobně v odd. pro děti a mládež, telefonicky na čísle 554 610 905 nebo na e-mailové adrese indruchova@knihkrnov.cz; tezka@knihkrnov.cz

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist