English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

ŘÍJEN V KNIHOVNĚ


📚📖🍂 ŘÍJEN V KNIHOVNĚ 🍂 📖📚

Říjen v knihovně neznamená jen Týden knihoven, ale i ve zbytku měsíce se můžete těšit na zajímavá a inspirativní setkání 🙂

Na co se můžete těšit?
➡️ Zmizelé Jesenicko - Téměř zaniklé osady / přednáška historika Pavla Macháčka z Vlastivědné muzeum Jesenicka o opomíjených a přitom krásných místech Jesenicka.

➡️ DR. MÁMA - autorské čtení a křest knihy Kláry Sekyrové / Klára Sekyrová je srdcem i duší dětskou lékařkou, zároveň je ale i mámou ročního syna. Kniha je takovým deníkem, zpovědí a rekapitulací všech představ, prožitků a strachů na cestě dětské lékařky prvním rokem mateřství.

➡️ Počteníčko pro nejmenší - Mlsný ježek Toník / setkáná pro rodiče a jejich děti v rámci projektu S knížkou do života / Bookstart tentokrát ke knize Mlsný ježek Toník.

➡️ Literární kavárna - 10.000 kroků Slovenskem / Setkání čtenářů knihovny nad kvalitními knihami a dobrou kávou. Setkání zaměříme na říjnovou výzvu 10.000 kroků a na krásy Oravy.

➡️ Křeslo pro hosta - Miroslav Frindt / Autorské čtení slovenského autora, novináře, reportéra a moderátora Miroslava Frindta v rámci vzájemného projektu Kultúra nás spája s Oravská knižnica Antona Habovštiaka.

➡️ TO JSME MY! - výstava výtvarných prací studentů Střední školy průmyslové oborů Uměleckořemeslné zpracování textilu a Uměleckořemeslné zpracování dřeva.

Tak už máte vybráno? Těšíme se na setkání 🙂

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist