English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

Týden knihoven 2020


Ve všech odděleních knihovny a také na pobočkách Jiráskova a Kostelec bude probíhat čtenářská amnestie - zapomnětliví čtenáři nebudou muset platit upomínky. Pokud jste do knihovny nestihli přijít a máte doma dlouho vypůjčené knihy, můžete je v tomto týdnu bez starostí vrátit a začít znovu s čistým štítem 

V celé knihovně bude po celý týden platit také akce 1+1 zdarma. Jste stávající čtenáři a znáte někoho, kdo by do knihovny rád chodil, ale zatím se neodhodlal? Přiveďte ho s sebou, ať už je to kamarád, spolužák, babička, strýc nebo sousedka a oba dostanete registraci na jeden rok zdarma.

Dětské oddělení ale nezapomíná ani na nejmenší čtenáře – během celého týdne budou mít děti příležitost namáhat hlavičky a pokusit se vyřešit celou řadu úkolů, rébusů a hádanek.

Zakládáme Lekotéku, ve které si od úterý budou moci děti a rodiče nově vypůjčit i didaktické hračky, které rozvíjejí fantazii, tvořivost, zručnost, rozlišování barev a tvarů, jemnou motoriku, logické myšlení atd.

Akce pro veřejnost v termínu 5. - 18. 10. 2020 se s ohledem na nouzový stav a krizové opatření přesouvají na náhradní termíny. O nových termínech vás budeme co nejdříve informovat. Uděláme vše, co je v našich silách, abyste o akce nepřišli.

Těšíme se na vaši návštěvu!  

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist