English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

NOC DESKOVÝCH HER


♟🎲 Noc deskových her 🎲♟

Nejen, že v pátek 30. 6. 2023 končí oficiálně školní rok, ale také se v knihovně uskuteční další Noc deskových her! Takže ještě než se vůbec vydáte vstříc letním dobrodružstvím, zastavte se za námi do knihovny a pojďte společně s námi otevřít bezstarostnou dobu letních prázdnin.

Ať jste malí nebo velcí, noční deskohraní je zkrátka pro všechny, takže vezměte tlustou fixu a do svých kalendářů si poznačte datum 30. 6. 2023 a vymezte si čas a energii k tomu, abyste se vrhli mezi herní plány. Brány knihovny otevřeme tradičně v 19.00 hod. a budeme hrát od soumraku do svítání. Přijďte si tak v přátelském prostředí zahrát a užít hromadu moderních deskoherních titulů. Připraveny pro vás budeme mít hry jak pro děti, tak i pro dospělé všech možných žánrů a obtížností. Některé jsou dobrodružné, jiné zase dramatické, další jsou kreativní a rozhodně se najde i nějaká, u které se budete smát od začátku až do konce. Ať tak, či onak, zábavné jsou všechny.

Pokud byste měli doma hru, kterou si chcete zahrát, vůbec se nemusíte bát vzít ji mezi nás. Rádi se seznámíme se něčím novým.

Konec akce je naplánován na sobotu 1. 7. 2023 nejpozději v 8.30 hod.

Rádi bychom připomněli, že všichni mladší 15 let musejí mít písemný souhlas rodiče (k vyzvednutí bude v odd. pro děti a mládež).

Zároveň prosíme rodiče, aby si děti mladší 15 let vyzvedli nejpozději do půlnoci 30. 6. 2023. Po půlnoci mohou děti zůstat pouze v doprovodu dospělé osoby.

Děkujeme za pochopení.

Více informací o Noci deskových her získáte osobně v odd. pro děti a mládež, telefonicky na čísle 554 610 905 nebo na e-mailové adrese indruchova@knihkrnov.cz; tezka@knihkrnov.cz

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist